O nas

Zakład Pogrzebowy "Góra" został założony w 1984 roku przez rodzinę Parol i jest prowadzony przez ponad 30 lat co czyni nas jedną z najstarszych firm funeralnych w powiecie mazowieckim.

W tych najtrudniejszych chwilach służymy Państwu wsparciem i pomocą z pełnym szacunkiem, powagą i godnością co mogą potwierdzić liczne podziękowania od rodzin i ich bliskich.
Nasz numer telefonu jest czynny 24 h. i nagłych przypadkach jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Świadczymy usługi kompleksowe, a doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat czyni nas profesjonalistami w tak trudnej branży.
Dysponujemy specjalistycznymi samochodami z nowoczesnym wyposażeniem, kameralną salą pożegnań w której można godnie pożegnać osobę zmarłą, posiadamy nowoczesną chłodnię spełniającą wysokie standardy unijne oraz organizujemy tak dziś popularne kremacje.
Kompleksowe usługi przez nas oferowane obejmują szeroki zakres prac: są to usługi pogrzebowe, usługi cmentarne, pomniki, usługi florystyczne, usługi ekshumacyjne, transport.
Jesteśmy gotowi by w tych trudnych chwilach sprostać Państwa wymaganiom, a pomoc z naszej strony była jak najbardziej godną i wyjątkową chwilą.